Zehra Orhan KIRAN

 

Zehra Orhan Kıran

Zehra Orhan Kıran  1986 dogumlu.

Kalıcı makyaj meslegıne makyaja olan ilgim sayesınde başladım. Bu meslekte  bir cok eğitim aldıktan sonra bu işi daha doğal görünümlü nasıl yapabilirime odaklandım  ve aldığım tum egıtımleri harmanlayarak ortaya daha doğal teknıkler çıkardığıma inanıyorum. ve uygulamalarımın sonuçları olumlu bır sekılde geri dönüş olunca  mesleğe olan ilgim dahada arttı.benım ıcın kalıcı makyaj  hıc bır zaman kalıp gibi yapay duran  kaş demek degıl.doğala en yakın görünümü elde etmek demek .bu yüzden kullanacağım micropigmentlerin renkleri kalıcılığı kalitesi zamanla renk değiştirerek değil solarak kaybolması kahverenginin en doğal tonlarını kullanmak çok önemli.

Makyaj özellikle çalışıyorsak bizim en büyük ihtiyacımız olduğuna inanıyorum .zamandan ve paradan her zaman tasarruf etmemizi sağlarken.her durumda kullanabilmeliyiz.bu yüzden abartıdan uzak en doğal tonlarla .bizi makyajlı değil bakımlı göstericek  bir uygulamayı tercih etmeliyiz.

Kalıcı makyajı iki işlemle uyguluyorum.ilk işlem. Çizim ve ölçüm aşaması istediğiniz yüzünüze uygun olan doğal bir kaş tasarımına birlikte karar verdikten sonra  ikinci aşama olan microbladıng uygulamaya geçiyoruz.ve sonuç doğal görünen daha genç canlı doğal güzel bir görünüm.

Aldığım eğitim belgelerim :

  • AYLİNE MİCROBLADİNG SYSTEM EĞİTİM SERTİFİKASI
  • ESNAF VE SANATKARLAR KONFEDERASYONU KALICI MAKYAJ KALFALIK BELGESİ
  • ESNAF VE SANATKARLAR KONFEDARASYONU KALICI MAKYAJ USTALIK BELGESİ
  • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HİJYEN BELGESİ
  • 3D DUDAK RENKLENDİRME PERMANENT MAKEUP MASTER CLASS CERTİFİCATE
  • CD CONTURE MAKEUP ACADEMY MASTER CLASS CERTİFİCATE
  • JENYA DENİZERİ SMOKEY EYELİNER MASTER CLASS CERTİFİCATE

İSTESOB İŞLETMELER ÜSTÜ KALICI MAKYAJ PİGMENTASYON EĞİTİM SERTİFİKASI


EKİBİMİZ SAYFASINA DÖN
Türkçe